WhatsApp +61 424 312 136 info@ozlandtravel.com

PRZEWODNIK

POLSKI PRZEWODNIK PO AUSTRALII

Jak zaplanować podróż i wakacje marzeń?
Co zobaczyć w Sydney i okolicach ?
Przewodnik dla osoby indywidualnej od 190$
Przewodnik dla małej grupy (do 6 osób) od 580$
Przewodnik dla dużej grupy – cena do negocjacji, minimum 790$

Plan wycieczki po Sydney z polskim przewodnikiem jest elastyczny, dostosowany do oczekiwań grupy. Każdy plan zwiedzania ustalamy indywidualnie.
Wycieczki z Sydney i po Sydney mogą uwzględniać takie miejsca jak Blue Mountains, Royal National Park, wyjście do australijskiej restauracji, koncert, wydarzenie kulturalne.

Co zobaczyć w Melbourne i okolicach?
Melbourne to jedno z naszych ulubionych miast w Australii. Najlepsza kawa na świecie? Zwiedzanie marketów? Miejsca wyjątkowe dla Australijczyków, których nie ma przewodnikach?
Polski przewodnik w Melbourne ułoży dla Ciebie indywidualny plan i oprowadzi Cię po najbardziej przyjaznym mieście na świecie.

Polski przewodnik po całej Australii

Organizujemy wyjazdy dla grup po całej Australii. Unikatowy plan podróży
wypełniony atrakcjami, miejscami popularnymi, ale także tymi poza szlakiem – sekretnymi z opieką polskiego przewodnika po Australii.
Cena ustalana indywidualnie w zależności od wielkości grupy, długości pobytu, oczekiwań etc. Minimum 7 dni.

Skorzystaj z formularza KONTAKT, wyślij e-mail info@ozlandtravel.com napisz na WhatsApp +61 424 312 136 lub znajdź nas na facebooku Ozland Travel

WYJĄTKOWA OKAZJA I WYJAZD DO AUSTRALII

Wybierasz się w podróż poślubną po Australii?
Planujesz oświadczyć się dziewczynie? Najpiękniejsze zaręczyny jakie sobie można wymarzyć w Australii w Sydney przed Operą? A może piknik na plaży z widokiem na Operę? Mamy mnóstwo pomysłów!
Urodziny, rocznica ślub lub inna okazja?
Zrealizujemy każdy Twój pomysł. Ekskluzywny i wyjątkowy.
Zorganizujemy dla Ciebie każde życzenie czy to luksusowy hotel, kolację w eleganckiej restauracji w Sydney lub innym miejscu w Australii, przelot helikopterem czy awionetką nad Operą w Sydney. Opieka polskiego przewodnika po Australii i w Sydney.
Ceny ustalamy indywidualnie, uzależniając je od rodzaju oczekiwań.

WYJAZD BIZNESOWY DO AUSTRALII

Organizujemy wyjazdy Incentive do Australii dla firm.
To doskonały kierunek, żeby wynagrodzić wysiłek pracowników czy lojalność klientów. Podróż po Australii to także idealny motywator oraz inspiracja dla pracowników przed kolejnym projektem
Nieszablonowany plan podróży po Australii, opieka polskiego przewodnika po Australii, przygoda dla całej grupy, niezapomniany wyjazd i atrakcje na wysokim poziomie.

Skorzystaj z formularza KONTAKT, wyślij e-mail info@ozlandtravel.com napisz na WhatsApp +61 424 312 136 lub znajdź nas na facebooku Ozland Travel

WYCIECZKI W AUSTRALII

Jeżeli szukasz uzupełnienia Twoich wakacji w postaci zorganizowanej wycieczki w określone miejsce w Australii, szukasz miejsca i sposobu dotarcia na Wielką Rafę Koralową, lotu helikopterem czy awionetką nad najpiękniejszymi plażami i wyspami w Australii – Whitsunday Islands lub innej atrakcji, to jesteś we właściwym miejscu. Współpracujemy z operatorami w całym kraju. Ceny są stałe, niezależane od pory roku w Australii. Zalecamy rezerwację z wyprzedzeniem, bowiem w okresie turystycznym na określone wycieczki brakuje miejsc.
W naszej ofercie znajdziesz:

 • snorkeling w całej Australii, w tym Wielka Rafa Koralowa (Cape Tribulation, Cairns, Port Douglas, Mission Beach i inne)
  nurkowanie w całej Australii, w tym Wielka Rafa Koralowa (Cape Tribulation, Cairns, Port Douglas, Mission Beach i inne)
 • wycieczki  poza Sydney Blue Mountains, Byron Bay, Royal National Park, Hunter Valley
 • wycieczki  poza Brisbane Moreton Island
 • wycieczki  poza Perth Rottnest Island, Margaret River
 • wycieczki w inne części Australii
  Tasmania,  Lady Elliot, Uluru (Ayers Rock),  Magnetic Island, Darwin, Kakadu National Park, Lady Musgrave,   Kangaroo Island, Nimbin oraz wiele, wiele innych.
 • wycieczki po winnicach i winiarniach Hunter Valley, Yarra Valley, Margaret River, Barossa Valley
 • przelot awionetką lub helikopterem nad Wielka Rafą Koralową
 • przejazdy autostradą na plaży (Fraser Island), wycieczki jednodniowe, dwudniowe na Fraser Island
 • rejsy statkiem na wyspy Whitsundays Islands
 • spływ kajakiem
 • skok w tandemie z samolotu – skydiving w 1 z 19 miejsc w Australii
 • bilety wstępu do obiektów w całej Australii

Skorzystaj z formularza KONTAKT, wyślij e-mail info@ozlandtravel.com napisz na WhatsApp +61 424 312 136 lub znajdź nas na facebooku Ozland Travel