Ozland Travel – biuro podróży w Australii


Wyjaśnienia wymagają właściwie dwie pierwsze litery OZ, ponieważ o to pytacie.
Australijczycy uwielbiają skracać i upraszczać słowa. I tak z nazwy Australia i  wymawianych przez  mieszkańców trzech pierwszych liter powstał zapis OZ.
Sami Australijczycy nazywają siebie i wymawiają Aussie, co można zapisać jako Ozi. Ozland Travel – polskie biuro podróży w Australii.

Poza tym OZland brzmi bajkowo, prawda?


A my chcemy, by Twoje wakacje, wyprawa, wycieczka do krainy OZ była magiczna i zapamiętana na zawsze.

OZLAND TRAVEL to jedyne polskojęzyczne biuro podróży działające w Australii, które współpracuje z operatorami wycieczek w całym kraju, najbardziej  popularnymi wypożyczalniami samochodów oraz kamperów  w Australii.

Nasze biuro podróży w Australii jest niestandardowe. Każdy wyjazd traktujemy indywidualnie, słuchamy Twoich marzeń i potrzeb. Jesteś elastyczny i niezależny.
Jednocześnie dbamy o Twoje bezpieczeństwo, wygodę, uśmiech każdego dnia podczas wyjazdu. Chcemy byś z Australii przywiózł to, co najlepsze – najpiękniejsze wspomnienia, których nie zapomnisz do końca życia.

biuro podrozy w Australii, polski przewodnik w Australii, przewodnik w Sydney, polski przewodnik w Melbourne

Nasz blog o Australii

Zapraszamy Was do lektury bloga, gdzie odnajdziecie mnóstwo tekstów na temat życia i wakacji w Australii. Tworzymy go, by inspirować, by zbliżać Was do realizacji marzeń. Piszemy o miejscach, które warto zobaczyć, o przyrodzie, o połączeniach lotniczych, sekretnych i nieturystycznych miejscach w Australii, jednocześnie pokazujemy najpiękniejsze, popularne zakątki na Antypodach, o transporcie, o zakwaterowaniu, i ciekawostkach związanych z życiem w Australii – kuchni australijskiej, winie, wydarzeniach kulturalnych – festiwalach czy koncertach w Australii, świętach i zwyczajach. Ponadto pokazujemy Wam wiele zdjęć, kręcimy dla Was filmy. Zajrzyjcie koniecznie. Podzielcie się opinią. Napiszcie do nas, jeżeli uważacie, że jakiś temat warto opisać. Jesteśmy otwarcie na Wasze propozycje. Pragniemy, by Australia była Wam bliższa. Wierzymy i chcemy, by każdy z Was, kto marzy o podróży do tego pięknego kraju pewnego dnia to zrealizował.

Stworzyliśmy unikatowy poradnik o podróżowaniu samochodem lub kamperem po Australii. Zapraszamy do lektury:
Wynajem samochodu w Australii i wynajem kampera. Poradnik.

polski przewodnik w Australii, przewodnik w sydney, przewodnik w melbourneUdostępnij dla innych